OFERTA
---------------- Treningi Personalne ---------------- Trening personalny polega na dostosowaniu właściwych ćwiczeń. Dobór ćwiczeń jest w większości przypadków podyktowany przebytym urazem lub dysfunkcją oraz jest dopasowany do możliwości pacjenta. W większości ćwiczeń wykorzystywane są różnego rodzaju przyrządy. Każdy przypadek jest rozpatrywany w pełni indywidualnie.
Każdy przypadek jest rozpatrywany w pełni indywidualnie. Każdy człowiek wymaga dokładnej analizy, oceny i weryfikacji wszystkich ważnych parametrów, które warunkują osiągnięcie efektów. Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego nasz zespół pracuje na najwyższym poziomie, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Jesteśmy tu, by razem osiągnąć Twój cel.
---------------- Ustalanie diety i treningu ----------------
Zajęcia poprowadzi Trener ŁUKASZ Jest to idealna propozycja dla nastolatków chcących rozpocząć swoją przygodę z siłownią. Dzięki treningom wytrzymałościowo-siłowym możemy pracować nad siłą, zręcznością, szybkością oraz odpowiednią postawą ciała. Podczas zajęć uczymy się zdrowej rywalizacji jak i współpracy w grupie. Zapraszamy do udziału!
---------------- CROSS TEENS ----------------
Zajęcia fitness
---------------- ZAJĘCIA FITNESS ----------------

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

---------------- UMÓW SIĘ NA TRENING ----------------

 ©CROSS-PARK.pl