OFERTA
---------------- Zajęcia cross ----------------
Zajęcia cross stawiają sobie za cel kształtowanie, rozwijanie i gruntowanie szeroko pojętej sprawności fizycznej odnoszącej się do kompetencji w zdefiniowanych przez jego twórcę dziesięciu dziedzinach fitnessu, którymi są: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, elastyczność, moc, szybkość, koordynacja, zręczność, równowaga i dokładność.
---------------- Treningi Personalne ---------------- Trening personalny polega na dostosowaniu właściwych ćwiczeń. Dobór ćwiczeń jest w większości przypadków podyktowany przebytym urazem lub dysfunkcją oraz jest dopasowany do możliwości pacjenta. W większości ćwiczeń wykorzystywane są różnego rodzaju przyrządy. Każdy przypadek jest rozpatrywany w pełni indywidualnie.
Każdy przypadek jest rozpatrywany w pełni indywidualnie. Każdy człowiek wymaga dokładnej analizy, oceny i weryfikacji wszystkich ważnych parametrów, które warunkują osiągnięcie efektów. Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego nasz zespół pracuje na najwyższym poziomie, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Jesteśmy tu, by razem osiągnąć Twój cel.
---------------- Ustalanie diety i treningu ----------------
zajęcia Cross Kids dla dzieci w wieku 6-9 lat, poprowadzi trener Bartosz Dostarczą one dzieciom odpowiednią aktywność fizyczną w zabawnej oraz wciągającej formie. Poza umiejętnościami fizycznymi doskonalimy również zdolności życiowe takie jak wytrwałość, ciężka praca i odpowiedzialność Ponadto na zajęciach dowiadujemy się co to są dobre i złe nawyki. To wszystko razem prowadzi do zrozumienia tzw. zdrowego trybu życia. Zachęcamy do udziału wszystkie dzieciaki
---------------- CROSS KIDS ----------------
Zajęcia poprowadzi Trener Tomasz oraz Bartosz Jest to idealna propozycja dla nastolatków chcących rozpocząć swoją przygodę z siłownią. Dzięki treningom wytrzymałościowo-siłowym możemy pracować nad siłą, zręcznością, szybkością oraz odpowiednią postawą ciała. Podczas zajęć uczymy się zdrowej rywalizacji jak i współpracy w grupie. Zapraszamy do udziału!
---------------- CROSS TEENS ----------------
Zajęcia "Zdrowy kręgosłup z Fizjoterapeutą"- poprowadzi Paulina Wasilewska. Będą to zajęcia ukierunkowane na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa, poprawę jego ruchomości oraz wzmocnienie gorsetu mięśniowego. Obejmować będą ćwiczenia wzmacniające, stabilizujące, rozciągające i rozluźniające połączone z nauką prawidłowego oddychania. Ćwiczenia wykonywane będą bez dodatkowych obciążeń, a poziom trudności dostosowany będzie do umiejętności uczestników.
---------------- ZDROWY KRĘGOSŁUP ----------------
Zajęcia opierają się na wykorzystaniu podstawowych wzorców ruchowych, w trakcie zajęć będziemy kłaść nacisk na naukę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Przed rozpoczęciem intensywnej pracy Instruktor starannie przygotowuje nasze ciało pod kątem mobilności i gibkości Każde ćwiczenie może być skalowane czyli dopasowane do kondycji oraz formy osób ćwiczących motywacja w grupie, adrenalina, pot oraz wysoka dawka endorfin to satysfakcja gwarantowana
---------------- CROSS POCZĄTKUJĄCY ----------------
Zajęcia te to kombinacja ćwiczeń aerobowych z siłowymi. Polecane przede wszystkim osobom, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej. Spalanie to nie jedyna zaleta takiego treningu. Wpływa korzystnie na wytrzymałość najważniejszego mięśnia sercowego, pozwala wypracować równomierną sprawność fizyczną całego układu mięśniowego a także poprawia siłę względną, czyli maksymalną siłę, jaką jest w stanie osiągnąć osoba ćwicząca w stosunku do swojej masy. Regularne uczestnictwo w tego typu treningach doskonale wpłynie na wydolność Twojego organizmu. Ponadto po pawi też odporność oraz zwiększy produkcję endorfin. Krótko mówiąc trening aerobowo - siłowy to zastrzyk energii i witalności dla każdego!
---------------- HIT MONIKA ----------------

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz

---------------- UMÓW SIĘ NA TRENING ----------------

 

 ©CROSS-PARK.pl