TRENERZY
TOMASZ GASIK
 Jeden z założycieli i współwłaściciel klubu Cross-Park. Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Aktualny zawodnik reprezentacji Polski w rugby oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski zarówno grup młodzieżowych jak i seniorskich. Trener personalny, trener przygotowania motorycznego (Strengh&Conditioning Education Center), trener CROSSFIT level 1. Jeden z prowadzących zajęcia „Cross Training” w Cross-Park od początku istnienia klubu. Ukończone liczne szkolenia o tematyce związanej z crossfitem, mobilnością oraz kettlebell.

ŁUKASZ PAWŁOWSKI

 Współwłaściciel klubu Cross-Park. Pasjonat sportu a szczególnie Kalisteniki i Street Workout, trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Czołowy zawodnik podciągania ciężarowego z kilkoma medalami Mistrzostw Polski na koncie. Cały czas pogłębia swoją wiedzę na szkoleniach z technik Street Workout, mobilności czy dietetyki. Propagator Kalisteniki w wydaniu regionalnym i ogólnopolskim. Założycie grupy Pull And Push Team z którą już od kilku lat organizuje zawody w podciąganiu na drążku i pompkach.

BARTOSZ BYCZYŃSKI

 Pasjonat sportów siłowych, kulturystyki, zdrowego żywienia oraz stylu życia. Ukończony kurs Trenera Personalnego (Wyższa Szkoła Trenerska), specjalizacja: kulturystyka i żywienie. Ukończony drugi stopień Dietetyka i Suplementacja (Jakub Mauricz). Ponadto uczestnik wielu wykładów (m.in. Korekta i Poprawa Wzorców Ruchowych, Kettlebell) Ludzki organizm stał się jego hobby,dlatego stale poszerza wiedzę z zakresu metodyki treningu, fizjologii i dietetyki.
? PAULINA WASILEWSKA

MONIKA GONTA

 ?

 

 ©CROSS-PARK.pl